Chihuahua Sõprade Liit Facebookis
Chihuahua Sõprade Liit Twitteris
Chihuahua Sõprade Liit Google Plusis

Aianduskeskuse Hortes Lemmikloomapäev

Aianduskeskuse Hortes Lemmikloomapäev ja raamatu “43 trikki koertele” esitlus!

16. veebruaril uudistas Horteses nii suuri kui väikesekasvulisi neljajalgseid sõpru. Rõõmsalt saba liputades ja keelt limpsates sibasid koerad ja nende omanikud koertemaiuste ja -toitude tootelettide vahel edasi-tagasi, sest igast letist pakuti kutsudele maitsvaid tooteid.

Saali keskel, hubases lehtlas, toimus raamatu “43 trikki koertele” esitlus. Raamatu autor Krista Laanet ja kirjastus Hea lugu vastutav toimetaja Meeli Müüripeal tutvustasid raamatu idee loomist ja valmimist. Autor andis raamatule autogramme ja võttis vastu lillesülemeid. Krista Laanet andis intervjuu ka TV 3 Reporterile Eve Heinlale, kelle armas koer Ruudi ka koerte moedemonstratsioonil modelliks oli.

Raamatu “43 trikki koertele” fotodel trikke teinud koerad näitasid pealtvaatajatele oma oskusi. Pärast koerte trikishow-d algas Horteses müügil olevate koertetarvikute ja -rõivaste moedemonstratsioon. Koermodellid esitlesid helkurrihmasid, vihmakeepe ja fliise, pehmeid pesakesi ja väga erinevaid koerte kotte, mida on sülekoertega liikumisel hädasti vaja.

Meie tublid esinejad said pealtvaatajatelt rohkelt aplause. Aianduskeskus Hortes kinkis tublidele esinejatele preemiaks kinkekaardi, ning firmalt Beeztees terve paki kuivmaiuseid ning suure tuubi naturaalset ja maitsvat pasteeti. Koeraomanikele said Horteselt aga ilusa logoga poekoti.

Meie lahke toetaja Magnum/minulemmikule.ee on ikka ja alati Chihuahua Sõprade Liidu ettevõtmisi toetanud ning meie koerakesi hellitanud. Sellel korra oli vahvas PetCity logoga kandekotis koertele maitsvat naturaalset konservi firmadelt Applaws ja ENCORE. Lisaks terve rull väga vajalikke kilekotte, millesse jalutuskäigu ajal kokku koguda kraam, mis peab prügikasti minema.

Täname selle toreda päeva eest kõiki, kes oma lemmiku kaasa võtsid ja toredale päevale kohale sõitsid, Hortese kollektiivi, kes Chihuahuade Trikikooli koeri esinema kutsusid, tublisid koeri, kes trikikoolis õpivad ja ka rahvarohketel üritustel laval esineda suudavad, armsaid koeraomanikke, kes raamatu “43 trikki koertele” esitlusele tulid ning fotograafi Jane Faizullinit, kes tervet seda üritust pildistas!

Fotod: Jane Faizullin

 • Viimati lisatud albumid
 • Viimati lisatud artiklid
  Tubased mängud koos koeraga
  Kui väljas on kõva pakane või raju lumetorm on muidugi enamusel koertest jalutuskäik tavapärasest lühem. Et ...
  VIDEO: Chihuahuad proovivad koertetreppi
  Chihuahua Sõprade Liidu trikikoerad said firmalt PawRamp toreda ja väga vajaliku kingituse. Chihuahuad Mathilda, Augusto, Kennu ...
  VIDEO: Chihuahuade trikid
  Valmis meie uus trikivideo!...
 • Saagem sõpradeks
 • Raamat “43 trikki koertele”
  Raamat "43 trikki koertele"
 • Meie toetajad

 • Meie toetame
 • Meie liikmelisus
 • Chihuahua Sõprade Liit | Registrikood: 80343122 | Telefon: (+372) 503 7388 | E-post: info@chihu.ee | a/a: 221056303035 Swedbank