Galerii

Ekskursioon Palmse mõisas

Meie chihuahuade trikikooli koerad käisid Liipa talus esinemas. Koerakesed jooksid rada ja tegid trikke. Suurt rõõmu tundsid nad ka sellest, et kohtusid taas pärast mitu kuud kestnud suvevaheaega.

7 fotot

Kennu 11. sünnipäev

Meie kalli Kennu suur sünnipäev toimus armsate trenni- ja mängukaaslaste ning nende peredega Palmse kõrtsis.

13 fotot

Chihuahuad Palmse mõisa talutöödel

Chihuahuade trikikooli koerad tegid oma elu põnevaks ja otsustasid Palmse mõisa lehmadele talveks heina teha.

6 fotot

Esinemine Nautica keskuses

Ja jälle saame oma sabakesed uhkelt püsti tõsta, sest Chihuahuade trikikool käis stilist Ženja Fokini kutsel esinemas Nautica keskuses.

83 fotot

Chihuahua Mathilda sünnipäevapidu

Sünnipäev on üks tore päev, arvas Mathilda ja otsustas ühe korraliku peo maha pidada Tallinnast 100 kilomeetri kaugusel asuvas Kirna mõisas.

53 fotot

Kohvikukoolitus Pavlova kohvikus

14. aprillil toimus T1 keskuse teise korruse kohvikus Pavlova Cafe arvult viieteistkümnes koerte kohvikukoolitus.

13 fotot

Raamatu esitlus T1 Raamatukodus

14. aprillil toimus T1 Mall of Tallinn keskuses asuva Raamatukodu kaupluses raamatu "43 trikki koertele" esitlus ja koerte trikietendus. Koerad näitasid ka täiesti uusi trikke, mida me just trikikoolis harjutame.

55 fotot

Pärnu reis

Pärast esinemist Pärnu Kaubamajaka kliendipäeval teatas päevajuht Ženja Fokin, et trikikooli koerte perenaisi ootab preemiaks esinemise eest teisel korrusel uhke lõuna hiina restoranis Chopsticks!

18 fotot

Esinemine Pärnu Kaubamajakas

10. märtsil palus stilist Ženja Fokin isiklikult meie trikikooli koeri esinema Pärnu Kaubamajaka ostukeskuse kliendipäevale.

51 fotot

Raamatu esitlus Rahva Raamatus

Raamatu "43 trikki koertele" esitlus Rahva Raamatus.

81 fotot

Aianduskeskuse Hortes Lemmikloomapäev

Aianduskeskuse Hortes Lemmikloomapäev ja raamatu "43 trikki koertele" esitlus!

121 fotot

Trikikoerte uue aasta pidu 2019 - Eve Saar

Chihuahuade trikikooli uue aasta pidu toimus ostukeskuse T1 neljanda korruse idamaise restorani Gan Bei terassisaalis. Meie kallid ja tublid koerad said kingituseks Kristi Pragi poolt kootud soojad naturaalsest villast kampsunid ja omanikud CSL kalendri MUSIMOPSUD 2019.

38 fotot

Trikikoerte uue aasta pidu 2019 - Aivar Pärtel

Chihuahuade trikikooli uue aasta pidu toimus ostukeskuse T1 neljanda korruse idamaise restorani Gan Bei terassisaalis. Meie kallid ja tublid koerad said kingituseks Kristi Pragi poolt kootud soojad naturaalsest villast kampsunid ja omanikud CSL kalendri MUSIMOPSUD 2019.

85 fotot

Päkapiku mängutund 2018

Chihuahua Sõprade Liidu traditsioonilisse "Päkapiku mängutundi" kogunes 26 koera, et üheskoos kuuse all rõõmsalt lähenevaid jõule ja trikikooli jõuluvaheaja algust tähistada.

49 fotot

Novembrikuu mängutund

Novembrikuu mängutunnis oli koertekasvataja Ülle Tölpt, kes näitas kaasaegseid vahendeid, millega koertele pediküüri teha. Oli taas üks tore mängutund. Tänud omanikele, kes oma koerad mängima tõid!

21 fotot

Hooaja esimene sülekoerte mängutund

Selle hooaja esimene sülekoerte mängutund oli nii nagu arvasimegi - lustakas ja sündmusterohke. Kohtusid juba staažikad mängusõbrad ja esmakordselt mängutundi toodud karvakerad. Kohtume taas oktoobris.

24 fotot

Moeshow Buduaari turul

Meie väikesed modellid olid koos oma saatjatega taas pilgupüüdjad nädalavahetusel toimunud Buduaari turul. Kohtusime paljude Eesti staaridega ja koerad said palju kiitusi ja paisid.

222 fotot

Esinemine Kopra talus - Kenno Soo fotod

Veel mõned pildid WOW Events OÜkorraldatud Chihuahuade Trikikooli esinemisest Kopra talus. Fotod: Kenno Soo

24 fotot

Taasiseseisvumispäev Laidoneriga Viljandis

Oleme Viljadi lossimägedel kindral Laidoneri ausamba juures aurivis. Kinnitame, et oleme endiselt õpihimulised, sõnakuulelikud ja ustavad. Meie sirged seljad, suured silmad, kikkis kõrvad ja kaardus sabad on alati valmis kaitsma oma sõpru, pereliikmeid ja kallist kodumaad.

25 fotot

Esinemine Kopra talus

Chihuahuade trikikooli koerad paluti esinema Viljandimaal asuvasse Kopra tallu. Kutsujaks WOW Events OÜ. Tallinnast sõitsime varavalges välja bussiga, millel oli suur järelkäru, kuhu laadisime oma esinemisvahendid ja koertekärud.

48 fotot

Chihuahua Kennu 10. sünnipäev

Meie kallis Kennu sai 10-aastaseks. Juubelipeo pidasime Põhjaka mõisa aiaterrassil koos parimate sõpradega. Laulsime talle sünnipäevalaulu ja andsime üle kingitused, mis Kennule suurt rõõmu valmistasid. Koerad saavad väga hästi aru, kui tähelepanu just neile on suunatud, nii ka meie Kennu.

38 fotot

Carameli teise ja Augusto üheksanda sünnipäeva pidu

Kaks sünnipäeva korraga toimus 1. juulil Uuesalu peosaalis. Oma teist sünnipäeva tähistas kaunis Caramel ja juba üheksandat sünnipäevapidu pidas Augusto. Kohal olid nende mõlema parimad sõbrad oma peredega.

81 fotot

Chihuahuade trikikooli lõpupidu 2018

Selle hooaja viimane trikitund ja pidulik aktus tõi hellusepisara silma nii treenerile kui ka mitmele koeraomanikule. Meie trikikoerad said palju kiita, sest olid nad ju nii tublid uusi trikke õppima, rajal jooksma ja nuputamismänge lahendama.

141 fotot

Mathilda-Rosalie 11. sünnipäeva pidu

Kaunil suvepäeval 13. mail kogunesid Anija mõisa Mathilda-Rosalie parimad sõbrad ja nende pered, et tähistada väärikasse ikka jõudnud koeraproua sünnipäeva.

89 fotot

CSL Buduaari turul 2018

Selle kevade Buduaari turul olid Chihuahua Sõprade Liidu partneriteks Merikh, Nutikas Lemmik ja Donna Nordica. Moeshow algas Donna Nordica kaunite ja vallatute kleitidega. Järgnes skandinaavia disainer Hannele Meriki väga kvaliteetsete naturaalsest nahast kottide esitlus.

53 fotot

Koerad kodumaa sünnipäeval

Chihuahuade trikikooli koerad kodumaa sünnipäeval. Fotod: Martin Ilustrumm

21 fotot

Chihuahuade trikikool Rucolas

Kui teile tundub, et meil mitte midagi ei toimu, siis midagi meil ikka toimub :D. Chihuahuade trikikooli ühine lõuna Rucola bistroos. Maitsev toit, meeldiv teenindus ja koerasõbralikkus pealekauba.

4 fotot

Esimeste trikikooli õpilaste taaskohtumine

Emotsiooniderohke taaskohtumine! Pea kuus aastat tagasi alustas esimest korda chihuahuade trikitrenn. Esimeses trennis olid kaks chihuahuat Mathilda ja Augusto ning taksikoer Edmund :) . Esimeses trikitrennis oli meil üks poom, kaks hüppetakistust ja hularõngas. Paari kuu jooksul tuli huvilisi juurde: chihuahuad Carlos, Pinki, Ziara, Dixie ja Täps!

65 fotot

Esinemine Lasnamäe Centrumi ostuööl

Lasnamäe Centrumi ostuööle palus meie chihuahuade trikikooli koeri esinema Ženja Fokin isiklikult. Meie staarmodellid esitlesid Zoo Planet kaupluse koerte rõivamoodi ja tarvikuid.

20 fotot

Sülekoerte lustakas Päkapiku mängutund

Igal aasta korraldab Chihuahua Sõprade Liit koertele "Päkapiku mängutunni". Seda saame teha vaid oma lahketele toetajatele. Fotod: Aivar Pärtel.

82 fotot

Sülekoerte mängutund 2017/2018

Kahel korral kuus pühapäeva hommikul kell 12.00 korraldab Chihuahua Sõprade Liit sülekoertele mängutundi. See tunnike on koertele väga vajalik, siin saab mürada ohutult sama kasvu koertega.

7 fotot

Halloweeni trikitund

Chihuahuad pidasid trikitunnis korraliku Halloweeni peo maha. Kohal oli isegi Elvis Presley isiklikult. Chihud osalesid kõrvitsa veeretamise võistlusel ja said auhinnaks väga maitsvaid kingitusi :). Fotod: Grete Vaarmets

31 fotot

Sülekoerte mängutund 22. oktoobril

Kuigi ilm oli äärmiselt kaunis, kogunes mängutundi 16 koera. Nuusiti üksteise tagumikke, aeti ilusaid tüdrukuid taga, tormati ühest saali otsast teise ja kakati salaja laoruumi nurka.

6 fotot

Hooaja esimene sülekoerte mängutund

Selle hooaja esimesse mängutundi saabusid 15 õnnelikku koera. Taaskohtumine pani sabad rõõmsalt liputama ja vanad olijad nuuskisid uusi tulijaid. Esmakordselt tulid mängutundi Oliver, Morrys, Tommy ja Sonny. Toimus ka Koerte Riidekapikese Tuulutuspäev, nii saime koertele osta ja müüa, ning mõned esemed ka niisama ära anda.

39 fotot

Chihuahuade trikikool Uue Maailma päevadel

Chihuahuade trikikooli koerad esinesid koos Koeruse trikikoertega Uue Maailma päevade koertenäitusel. Preemiaks saime Koeruselt vahvad pluusid ja Magnum Veterinaarialt maitsvad konservid.

50 fotot

Koerad vanalinnatuuril

Eesti taasiseseisvumispäeva eel tegime oma kaunile vanalinnale tiiru peale. Peab nentima, et väikestel käpakestel ja kontskingadel oli raskusi munakiviteedel kiiruse hoidmisega. Kuna meie koerad on ju nii armsad, siis turistid ei vaadanud meid nähes enam ajalugu vanalinna seintelt, vaid silmi jagus ainult meie musirullidele.

32 fotot

Chihuahuad Pärnus

Ja siin on veel fotosid meie toredast Pärnu päevast Grete Vaarmetsalt. Aitäh sulle, armas Grete ;)

22 fotot

Koerte kohvikukoolitus Aleksandri pubis

Kaheksas koerte kohvikukoolitus toimus Aleksandri pubis Pärnus. Meie koertel on kohvikus käimine nii selge, et koolitust ei olnudki tarvis. Meie koerad teavad seda, et kohvikus lauale ei ronita, taldrikut ei lakuta ning haukuda ega mööda põrandat ringi joosta ka ei tohi.

22 fotot

Chihuahuade päev Pärnus

Teel Pärnusse peatusime Jaanihanso siidritalus. Lahke peremees rääkis meile siidritootmisest ja samas saime maitsvat kodumaist siidrit ka degusteerida. Kaunis Eestimaa loodus ahvatles meid põllule lillede ilu nautima ja kaunis Pärnu rand merd kaema.

42 fotot

Chihuahuade trikikooli esinemine Pärnu Keskuses

8. juulil sõitsime Pärnu Keskusesse. Meie koerad esitlesid lemmikloomakaupluse PetCity koerte rõivaid ja muid tarvilikke tooteid ostukeskuse külastajatele. Pärast moeetendust näitasid meie trikikooli koerad kõike seda, mida nad olid aasta jooksul chihuahuade trikikooli trennis õppinud.

49 fotot

Koerte sünnipäevapidu

Meie trikikooli neli koera pidasid ühise sünnipäevapeo. Neiud Opra ja Orsa said kaheaastasteks, Härra Kennu sai 9-aastaseks ja härra Augusto sai kaheksa-aastaseks. Sünnipäevapeol pakuti tõelisi delikatesse, mis koertel meele rõõmsaks ja kõhu punni tegid.

28 fotot

CSL Chihuahuade Trikikooli lõpuaktus

Sellel aastal õppis trikikoolis 41 sülekoera ja sellest tunneme me suurt rõõmu, et nii paljud koeraomanikud peavad koera koolitamist vajalikuks ka pärast kutsikakooli. Koerad õppisid nii trikke, rajajooksu, rulatamist kui ka nuputamismängude lahendamist.

23 fotot

Chihuahua Mathilda 10. sünnipäev

Meie liidu kõige väärikamas eas koer, Mathilda, pidas oma juubelipeo Peetri tuulikus. Meil oli tore sünnipäevapidu koos kallite külalistega. Mathilda sai palju kingitusi ja lilli ning eesseisvateks aastateks häid soove.

69 fotot

Moeshow Buduaari turul 2017

15. aprillil olime juba traditsiooniks kujunenud Buduaari turul moe-etendust tegemas. Sellel aastal tutvustas Chihuahua Sõprade Liit oma koostööpartneri, loomakaupluse Zookeskus OÜ, koerterõivaid ja -aksessuaare. Meie pisikesed modellid olid laval taas ilusad, julged ja tublid.

49 fotot

Märtsikuu mängutund

Märtsikuu mängutunnis kohtusid 20 pisikest koera. Viis neist olid esimest korda seltskonnas ja üks neist vaid neja kuu vanune chihuahuabeebi. Väga tore mängutund oli!

24 fotot

Agilitrick-raja võistlus

5. märtsil 2017 toimus koeraspordiklubi Koerus väikesekasvulistele koertele Agilitrick-raja võistlus. Chihuahuade trikikooli koertest oli võitjate esikolmik nii XS edasijõudnute kui ka algajate klassis ning lisaks teine koht ka SM algajate klassis.

58 fotot

Trikitrenn, Näpukese sünnipäevapidu ja vastlad

Eilses trikitunnis jooksid koerad viimast korda enne pühapäevast võistlust rada läbi. Pärast poolt tundi trenni järgnes meie trikikoera Näpukese kolmanda sünnipäeva pidulik vastuvõtt koos õnnitluste, kingituste ja ühise söömaajaga.

14 fotot

Esinemine Huvitavate Kohtumiste Klubis Keikael

Meie trikikooli kolm koera käisid 17. veebruaril esinemas trikisowga Keila kultuurimajas Huvitavate Kohtumiste Klubi "Keikael" üritusel. Meid ootas saalis 100 klubi liiget, kelle poolt oli meie koertele südamlik ja soe vastutõtt.

7 fotot

Karneval Loomad laudas - fotod: Meeli Laidvee

Siin on hoopis teistsugused toonid ja kaadrid :) Täname sind, Meeli, meie peole tulemast! Fotod: Meeli Laidvee

48 fotot

Karneval Loomad laudas - fotod: Erlend Štaub

Koertele valmistas ka sellel aastal tordi Ziara perenaine Maris. Inimloomadele oli maitsev buffeelaud. Julged, toredad ja vallatud kostüümid said premeeritud meie toetajate poolt.

64 fotot

Karneval Loomad laudas - fotod: Aivar Pärtel

Selle aasta karneval "Loomad laudas" tõi Vabaõhumuuseumi Kolu kõrtsi viiskümmend koerasõpra ja 38 koera, et alanud kukeaastat tähistada. Mängisime lõbusaid rahvalikke mänge ja muidugi oli ka koertele oma võistlus kiiruse ja nutikuse peale.

36 fotot

Päkapiku mängutund 2016 - Eve Saar

Täname Eve Saart meie päkapiku mängutundi jäädvustamast. Sellel korral oli kokku jõulumöllu tegemas koguni 37 koera. Mis meil muud kui rõõmu tunda ja tänada õnne, et kõik ka väiksesse treeningsaali ära mahtusid.

17 fotot

Päkapiku mängutund 2016 - Aivar Pärtel

Täname koeraspordiklubi Koerust peoruumi eest, mis sellel korral meile kingitusena tuli. Tänavu oli meie peol kolm fotograafi ja Aivar Pärteli fotod saabusid teisena.

33 fotot

Päkapiku mängutund 2016 - Erlend Štaub

Sellel aastal kogunes Päkapiku mängutundi koguni 37 väikest koera. Oma tooteid tutvustasid MERÏKH, Nutikas Lemmik ja meie uus koostööpartner Zookeskus OÜ, mis toob maale just väikeste koerte rõivaid ja tarvikuid.

56 fotot

Chihuahuade trikikooli esinemine PetCity jõuluturul

Jõuluaeg on käes ja meid paluti PetCity keskuse jõuluturul esinema. Sellel korral käisime kaheksa koeraga - Roosi ja Näpuke, Xsana ja Kuku, Mathilda ja Augusto ning Tiffany ja Happy. Turul pakuti palju erinevaid tooteid, mida oma lemmiku kingikotti pista.

42 fotot

Sülekoerte mängutund 2016/2017

Kahel korral kuus pühapäeva hommikul kell 12.00 korraldab Chihuahua Sõprade Liit sülekoertele mängutundi.

37 fotot

Chihuahuade trikikool 2016/2017

Trikitunnid toimuvad kahel korral nädalas teisipäeviti kell 19.30 ja pühapäeviti kell 12.00. Enamus trikitajaid on chihuahuad ja seetõttu on ka meie kooli nimeks Chihuahuade trikikool, see aga ei tähenda sugugi seda, et teistest väikestest tõugudest või segaverd koerad liituda ei saaks.

61 fotot

Selle hooaja esimene sülekoerte mängutund

Oh, sa poiss, nii palju koeri ei ole küll korraga enne mängimas käinud! 32 koera ja nende pered. Jooksmist, mängimist ja uusi tutvusi - just seda me koerad vajavad. Eelmise õppeaasta eest said tunnistused kätte meie trikikooli koerad ja nende omanikud.

37 fotot

Gessy käekottide moeetendus

Sellel aastal palus Gessy kotifirma meie koeraomanikel oma selle sügise uut toodangut esitleda. Selle firma kotid sobisid nii tütarlastele, neidudele, naistele kui ka väärikatele prouadele.

17 fotot

Moeetendus Buduaari turul 2016

Sellel aastal esitlesid 12 chihuahuade trikikooli koera Aianduskeskuses Hortes müüdavaid koerte rõivaid ja tarvikuid. Meie koerad kandsid nii mõnusaid trikoopluusikesi, vihmakeepe, sooje pusasid, sooje talveveste kui ka kauneid säravaid pärlikeesid.

25 fotot

Vihmavarjupiknik

Pikalt ette planeeritud rannapäev ja piknik said vihma tõttu täiesti teise lahenduse :D. Kuna pühapäeval sadas ja kohati lausa kallas taevast vett alla, pidime toreda rannaürituse ringi kolima Lauluväljakule, kuna lootsime laulukaare alt saju korral varju leida.

14 fotot

Trikikooli õpilaste tunnistuste kättesaamine

Üks õppeaasta on jälle läbi, tublimatest tublimad said kätte tunnistused eelmisel aastal õpitu kohta ja kingituseks väga eksklusiivse maiusekoti, et ka algaval õppeaastal oleks koht, kuhu trikkide eest preemiaid valmis panna.

24 fotot

Chihuahuade trikikooli suvepäev Haapsalus

Meie suvine bussireis Haapsallu oli väga tore, ilus ilm ja super reisiseltskond kroonisid seda päeva täiega. Külastasime koos koertega Kunstnik Ants Laikmaa majamuuseumit. Kuulasime juttu kunsti ja ajaloo kohta ning teise korruse kambrikeses ootas meie koeri ees elus kass, kes üllatusest susisema jäigi.

66 fotot

Koerte jalutusväljaku avamine

Tallinna Linnavalitsuse kutsel käis Chihuahuade trikikool avamas Mooni 30D tuliuut koerte jalutusplatsi. Tegime trikietendust ja katsetasimek oerteväljaku agilityrada, mis oli väga põnev.

41 fotot

Agilitrick tunnelivõistlus

Spordiklubis Koerus toimus Agilitrick tunnelivõistlus, meie chihuahuad ja puudel Hanni olid võitjad!

42 fotot

Käpakäik 2016

Chihuahuade trikikooli õpilased esinesid vanalinnas suurüritusel Käpakäik 2016. Kuumast suvepäevast hoolimata läks meie esinemine korda ja pealtvaatajad said näha suurejoonelist trikietendust koos Agilitrick raja läbimisega.

60 fotot

Selle hooaja viimane sülekoerte mängutund

Selle hooaja sülekoerte mängutunnid lõppesid lustaka mölluga Koeruse väliplatsil. Kokku külastas sellel hooajal mängutunde 54 õnnelikku koera, kelle omanikud leidsid aega, et oma kallist lemmikut rõõmustada.

45 fotot

Agilitrick 2016

22.märtsil toimus Koeruses suur väikeste koerte võistlus Agilitrick 2016. Võistlemas oli rekordarv koeri - 27! Meie trikikooli chihu Xana ja tema perenaine Romi tulid XS-klassis esikohale! Chihu Dixie ja tema perenaine Merilin XS-klassis teisele kohale! Meie puudlitüdruk Hanni võitis esikoha S-klassis!

31 fotot

Moeetendus Buduaari turul 2016

Meil on suur au olla juba mitmendat aastat Buduaari turu ühe populaarsema moeetenduse modellid. Sellel aastal esitlesime firma Donna Nordica kevadhõngulisi, värvikülluslikke ja särtsakaid ning ainulaadseid kleite.

56 fotot

Küüne- ja käpahoolduse koolitus

Mängutundi tuli nii uusi kui kogenud mürajaid. Sellel korral saime koerte küüne ja käpahoolduse presentatsiooni. Meie armas Roosi nautis käpahooldust mõnusalt kausis pikutades lausa 40 minutit järjest stoilise rahuga, super.

16 fotot

Sõbrapäeva moeetendus Horteses

Sõbrapäeval esitlesid Chihuahua Sõprade Liidu koermodellid Aianduskeksuses Hortes loomaosakonnas müügil olevaid koerte rõivaid, pesasid, koarakandekotte ja kaelarihmasid ning mütsikesi. Fotod: Eve Saar

23 fotot

Chihuahuade Trikikooli sõbrapäeva esinemine Horteses

Chihuahuade Trikikool esines aianduskeskus Hortes perepäeval. Meie pisikesed modellid kandsid Hortes lemmikloomaosakonnas müügil olevaid rõivaid, demonstreerisid koertekandekotte ja pehmeid pesasid. Esinesime ka trikikavaga ja koerad olid jälle väga tublid. Fotod: Eve Saar

23 fotot

Kaheksas sülekoerte kohvikukoolitus

Kaheksas sülekoerte kohvikukoolitus toimus kohvik-restoran Fahle veinitoas. Võib jälle uhkelt kinnitada, et chihuahuad ja pomeranianid on väga targad, sotsiaalsed ja intelligentsed koerad. Koolitus sujus ootuspäraselt ja omanikele jäi aega ka einestamiseks ja suhtlemiseks.

20 fotot

Chihuahuade Trikikooli esinemine Hortes perepäeval

Chihuahuade Trikikool esines aianduskeskus Hortes perepäeval. Meie pisikesed modellid kandsid Hortes lemmikloomaosakonnas müügil olevaid rõivaid, demonstreerisid koertekandekotte ja pehmeid pesasid. Esinesime ka trikikavaga ja koerad olid jälle väga tublid.

23 fotot

CSL uue aasta Karneval

Chihuahua Sõprade Liit pidas Nabala mõisas uue aasta karnevali. Peokülalisteks olid nelikümmend koera ja viiskümmend koerasõpra. Õhtut juhtis skandaalne kirjanik ja suur loomasõber Kati Saara Vatmann. Mustkunstnik Kevin Chris näitas külalistele imetrikke.

66 fotot

Esinemine Aianduskeskuses Hansaplant

Chihuahuade trikikooli koerad esinesid 13.12. 2015 lõbusa trikietendusega Aianduskeskuse Hansaplant külastajatele. Koerad olid väga tublid, trikid tulid hästi välja ja pealtvaatajad tegid meile suure aplausi.

23 fotot

CSL trikikooli kohtumisõhtu jõuluvanaga

13.detsembril käisime Aianduskeskuse Hansaplant lummaval jõulumaal isiklikku tutvust tegemas jõuluvanaga. Koerad esiti küll natukene pelgasid seda karvast taati, aga kuna jõuluvana koeri ei kartnud, kutsus ta nad kõik oma sülle istuma ja juttu ajama. Nii sai iga koer oma kingisoovi ka talle kõrva sosistada.

16 fotot

Pet City avamine

11. detsembril 2015 avati Baltimaade suurim loomakeskus Pet City XL lemmikloomakeskusTallinnas. Meie liidu koermodellid said vastutusrikka ülesande teha moeetendus loomakeskuse kaupluses müüdavatest koerte rõivastest ja aksessuaaridest.

24 fotot

Päkapikumängutund 2015

Traditsioonilisele iga-aastasele päkapikumängutunnile kogunes kolmkümmend pisikest koera. Sagimist, sebimist, nuusutamist, mängimist ja jooksmist jagus kaheks tunniks. Koerad maiustasid keedetud küülikusüdametega.

50 fotot

Moeshow Buduaari turul

Chihuahua Sõprade Liidu ja naisterõivaste tootja Donna Nordica ühine moeetendus toimus 20.septembril Saku suurhallis aset leidnud Buduaari turu suurel laval.

44 fotot

CSL Uue Maailma Tänavafestivalil - fotod: Eve Saar

5.septembril osalesime esmakordselt Uue Maailma Tänavafestivalil. Festivalil oli avatud Loomasõbra kohvik, mida korraldasid chihuahuad Roosi ja Näpuke oma perega. Chihuahuade trikikooli koerad näitasid pealtvaatajatele oma oskusi ja sõbraliku loomuga chihuahuad lubasid lastel omale ka pai teha.

45 fotot

CSL Uue Maailma Tänavafestivalil - fotod: Aivar Pärtel

5.septembril osalesime esmakordselt Uue Maailma Tänavafestivalil. Festivalil oli avatud Loomasõbra kohvik, mida korraldasid chihuahuad Roosi ja Näpuke oma perega. Chihuahuade trikikooli koerad näitasid pealtvaatajatele oma oskusi ja sõbraliku loomuga chihuahuad lubasid lastel omale ka pai teha.

18 fotot

Chihuahuakooli piknik Pirital

Trikikooli koerad ja nende omanikud nautisid suveõhtut Pirita rannas. Einestasime üheskoos, päike särtsus, laine laksus, tuul rebis kübaraid ning sasis koerte kasukaid. Koerad polnud mõnda aega kohtunud ja "juttu" neil omavahel jagus.

73 fotot

Chihuahuade rannasport

Kuna suvel me saalitrenne ei tee, proovisime uusi takistusi hoopis Pirita rannas. Sportimas käisid chihuahuad Näpuke, Roosi, Ziara, Mathilda, Augusto, Cedric, Ricardo, Pluuto ja Tiffani.

11 fotot

Chihuahua Sõprade Liidu suvepidu 2015

Alustasime pidu aktusega, kus chihuahuade trikikooli õpilased said kätte oma tunnistused, omanikele oli tänuks koera koolitamise eest meie liidu logoga eksklusiivne poekott, koerad said aga kristallidega kaunistatud liidu logoga helkuri, mida saab koerakotile kinnitada väikese hõbedase ketiga.

119 fotot

Kohvikukoolitus ja jalutuskäik Löwenruh pargis

Sellel korral tuli kohvikukoolitusele 23 koera, kellest vaid kolm ei olnud kohvikukoolitusel varem osalenud. Koerad on targad ja nii sai ka neil kolmel kiiresti selgeks, kuidas meie neilt käitumist ootame. Kohvikus ei saa laualt süüa, ei tohi haukuda ja peab rahulikult ootama, kuniks perenaine einestab.

80 fotot

Koerte kohvikukoolitus Löwenruh restoranis

8. juulil toimus kuues sülekoerte kohvikukoolitus Löwenruh restorani terrassil. Koeri tuli koolitusele kokku 25, suurem osa endest olid juba kogenud kohvikukülastajad ja oskasid just nii käituda, kuidas meie, inimesed, neilt seda ootasime.

39 fotot

CSL Löwenruh pargis

23 chihuahuat, pomeranian ja neljakuune yorki tegid üheskoos toreda jalutuskäigu kaunis pargis. Ilm oli küll eestimaiselt vihmane ja jahe, kuid see koerte kohtumisrõõmu ei rikkunud. Kaunid fotod tegi Aivar Pärtel

38 fotot

Esimene miniagility võistlus Koeruses

2. juunil toimus esimene miniagility võistlus Koeraspordiklubis Koerus. Võistlema oli tulnud kokku 19 koera. Võisteldi kahes grupis turjakõrguse järgi: xs klassis kuni 23 cm ja s klassis kuni 40 cm.

159 fotot

Tallinna päev Politseipargis

Chihuahuade trikikool paluti esinema Tallinna päevale uuendatud koerteaedikusse Politeipargis. Meie trikikoerad esitlesid aedikusse paigaldatud agility tõkkeid. Võtsime kaasa ka enda trenni tarbeks ehitatud trikiraja ja mitmeid muid toredaid väikeseid trikivahendeid.

55 fotot

Cedrelle moedemonstratsioon Kaubamajakas

Kaubamajaka Ostukeskuses toimus 11.04.2015 Ostupromenaad, kus Chihauahua Sõprade Liidu esimodellid esitlesid Cedrelle uusi ja moekaid tooteid Pärnu moehuvilistele. Päevajuhiks oli muidugi meie suur sõber Ženja Fokin! Catwalkil kõndisid Roosi, Näpumees, Augusto, Dixie, Nero, Happy ja tore puudlineiu Hanni.

24 fotot

Koerte kohvikukoolitus Kaubamajakas

11.04.2015 toimus kolmas koerte kohvikukoolitus, sedakorda Pärnus Kaubamajaka ostukeskuse teise korruse restoranis Chopsticks. Koerad õppisid kiiresti selgeks, et laualt toitu ei saa, haukuda ei tohi ja istuma peab viisakalt kotis seni, kuni perenaised on kõhud täis söönud. Täname lahkeid teenindajaid meie koeri oma restoranis kostitamast!

10 fotot

Chihuahuade trikikooli esinemine Kaubamajakas

Meie liidu Chihuahuade trikikool paluti 11.04.2015 esinema Pärnu Kaubamajaka ostukeskuse külastajatele. Oma oskusi näitasid Roosi, Näpumees, Augusto, Täps, Neero, Happy, Dixie ja tubli Toy puudel Hanni.

26 fotot

Chihuahuade trikishow Buduaari turul

Chihuahuade trikikooli õpilased paluti 11.03.2015 esinema Buduaari Turu külastajatele. Kuigi Saku Suurhallis oli vali muusika ja palju külastajaid, said tublid koerad esinemisega punasel vaibal hakkama. Sellel korral astusid üles Pepito, Augusto, Aston, Hanni, Dixie, Bella, Näpumees, Happy ja Coco.

20 fotot

Kotis püsimise koolitus

21. veebruaril toimus sülekoerte kotis püsimise koolitus. Koolitus on üks osa sõnakuulelikkuse treenimiseks. Rahulikult kotis püsimine on vajalik turvaliselt koeraga koos liikumisel. Nii pääseme koos lemmikuga pea kõikjale. Kui koer õpib oma kotti pesaks pidama, on reisidel väga mugav nii koeral kui ka omanikul.

8 fotot

BPW Tallinna klubi sülekoerte mängutunnis

Meie sülekoerte mängutunnis olid külas BPW Tallinna klubi liikmed ja nii saigi meid sellel korral päris palju. Koertel oli rõõmu kuhjaga. Uutest huvilistest oli sellel korral mürama tulnud koguni neli koera, kellest kolm olid kusikad. Fotod: Eve Saar

53 fotot

Tibikoerte Aastavahetuse Pralle

Täname tulemast meie pöörasele stiilipeole armsate koerte omanikud ja vabandused nende ees, kes sellel korral peole ei pääsenud. Fotod: Erlend Štaub.

89 fotot

Koertemood 2014

Heategevuslik moeshow “Koertemood 2014″, millega koguti raha metsloomade ja -lindude taastusraviks vajalike puuride ostmiseks. Fotod: Aivar Pärtel

92 fotot

Uue Maailma Kultuursete Koerte näitus

Meie tublid koerad käisid 06. septembril esinemas Uue Maailma Kultuursete Koerte näitusel. Esitlesime Cedrelle uut sügismoodi trikke tehes. Trikkidega esinesid Täps, Dixie, Carlos, Bella, Roby, Mathilda ja Augusto. Moelaval kõndisid ka pisikesed Tiffani ja Näpumees.

25 fotot

Aiapidu Kõltsu mõisas Fotod: Erlend Štaub

3. juulil toimus kaunis Kõltsu mõisa aias pidulik aktus. Tunnistuse ja eksklusiivse trennikoti sai 44 koera, kelle omanikud neid meie liidu trennidesse aasta jooksul toonud olid. Tähistasime oma teist tegevusaastat ja jagasime tänukirju meie tegevust toetavatele inimestele ja ettevõtetele.

140 fotot

Aiapidu Kõltsu mõisas Fotod: Eve Saar

3. juulil toimus kaunis Kõltsu mõisa aias pidulik aktus. Tunnistuse ja eksklusiivse trennikoti sai 44 koera, kelle omanikud neid meie liidu trennidesse aasta jooksul toonud olid. Tähistasime oma teist tegevusaastat ja jagasime tänukirju meie tegevust toetavatele inimestele ja ettevõtetele.

95 fotot

Lemmikule Kodu! Fotod: Martin Ilustrumm

14.06.2014 toimus Järve Keskuse õuealal suur heategevuslik ettevõtmine Lemmikule kodu. Ka meie liidu koerad koos omanikega said oma panuse anda.

123 fotot

Lemmikule Kodu! Fotod: Eve Saar

14.06.2014 toimus Järve Keskuse õuealal suur heategevuslik ettevõtmine Lemmikule kodu. Ka meie liidu koerad koos omanikega said oma panuse anda.

21 fotot

Chihuahuade esinemine Raekoja platsil

24.05.2014 esinesid meie chihuahuade trikikooli tublid koerad Raekoja platsil selgeksõpitud trikkidega. Vaatama oli tulnud meid hulk loomasõpru ja huvilisi. Lavashow'd pakkusid chihuahuad Carlos, Happy, Bella, Bosse ja Augusto. Appi tuli ka tubli taksikoer Spice. Täname meid toetama tulnud sõpru. Pildistas Kristelle Sööt-Kajo.

26 fotot

Chihuahuade trikitund

Iga kuu esimesel teisipäeval koguneb 10 chihuahuat trikke õppima. Tund kestev trenn on aktiivne õpe koos pisikeste pausidega, mil koerad saavad omavahel mängida ja omanikud suhelda. Õpe on suunatud alustavale trikiõppijale, kuid soovi korral saavad meil ka varem õppinud koerad tulla selgeks õpitud oskusi lihvima.

100 fotot

Keila SOS Lastekülas

2. veebruaril sõitis Chihuahua Sõprade Liidu Koerte Showtrupp Keila SOS Lastekülla. Koerad esinesid lastele läbides minitakistuste raja ja näidates selgeksõpitud trikke. Koerad olid väga tublid, hoolimata sellest, et ruum oli võõras ja saalis oli palju lapsi.

49 fotot

Pühapäeva hommik astroloogiga

Pühapäev chihude ja astroloogiga. Osalesime ülipõnevas astroloogilises uurimuses, Eesti Astroloogide Liidu liige Kristelle Sööt Kajo uuris koerte astroloogilise sünnikaardi koostamise peenmotoorikat.

13 fotot

Koerte Showtrupp

Chihuahua Sõprade Liidul on suur rõõm teada anda, et meie sülekoerte mängutunnist on välja kasvanud grupp koeri, kelle trikitegemise võimed, nutikus ja osavus olid inspiratsiooniks panna kokku eraldi koos treeniv "Koerte Showtrupp".

28 fotot

Stiilipidu Inglid ja Põrgulised

Nii vägevat pidu pole meil enne olnud! Kostüümides koerad ja ka omanikud olid stiilselt mustas-valges ning ingleid ja põrgulisi oli ka nende seas.

214 fotot

BIGBANK Match Show 2013

Chihuahua Sõprade Liidu koerad olid modellideks Cedrelle moeetendusel. Aitasime show'ga toetada kodu- ja peremeheta loomi. Meie liit lõi sponsorina kaasa BIGBANK Match Show'l juba teist aastat.

20 fotot

Isetehtud koerterõivaste konkursi võitjad

Chihuahua Sõprade Liidu Facebooki kontol toimunud isetehtud koerterõivaste konkursi võitjad ja auhinnad.

5 fotot

Koertemood 2013

10. septembril toimus Solaris Keskuse Aatriumis juba teist aastat heategevuslik moeshow "Koertetemood 2013". Ürituse jooksul kogus Eestimaa Loomakaitse Liit raha haigete kutsikate raviks Loomade Kiirabi Kliinikus. Õhtut juhtis Ženja Fokin.

131 fotot

Sülekoerte Suvepidu

Sülekoerte suvepidu ja esimese hooaja mängutunni lõpuaktus toimus Üksik Rüütel kalasaalis. 29 tublit koera said tunnistuse mängutunnis osalemise kohta. Neist 7 koera pärjati tiitliga Nutikas Koer ja nende peremehed tiitliga Super Koeraomanik.

154 fotot

Aivar Pärteli pildid sülekoerte mängutunnist

Mängutund oli algselt mõeldud ainult chihuahuadele, kuid huvi hakkasid tundma ka teiste tõugude omanikud. Niisiis otsustasime lubada meiega koos trenni tegema sõbralikke sülekoeri ka teistest tõugudest.

71 fotot

Moeöö Trendikas Minnis

Meie liidu chihuahuadel oli suur au osaleda Trendika Minni kaupluse moeööl koos imekaunite modellidega moeetendusel. Koerad kandsid pehmeid ja värvikaid Cedrelle kampsuneid ja praktilisi vihmakeepe. Meie pisikesed modellid olid väga tublid ja poseerisid meeleldi ka fotograafile. Täname toreda õhtu eest!

72 fotot

Koerte Pidu

Chihuahua Sõprade Liidu esimene sünnipäev 4. mail Tallinnas Maarjamäel asuvas Orlovi lossi kaminasaalis. Koertel oli oma mängumaa, kus ohjeldamatult hüpata ja joosta, nuputada ning turnida. Omanikel oli aga suurepärane võimalus müüa või vahetada enda lemmikule mitte enam vaja minevaid esemeid.

112 fotot

Lumenina 2013 võitjate autasustamine

Fotokonkursi "Lumenina 2013" võitjate autasustamine restoranis Sushi Cat. Täname Novellat, niilodesign'i ja Sushi Cat'i!

19 fotot

Sülekoerte mängutund

Mängutund oli algselt mõeldud ainult chihuahuadele, kuid huvi hakkasid tundma ka teiste tõugude omanikud. Niisiis otsustasime lubada meiega koos trenni tegema sõbralikke sülekoeri ka teistest tõugudest.

167 fotot

Fotokonkurss Lumenina 2013 võidupildid

Chihuahua Sõprade Liidu Facebooki lehel korraldatud fotokonkursi "Lumenina 2013" võidupildid.

3 fotot

Talvine iluõhtu

Talvise Iluõhtu raames andsime üle auhinnamängu auhinna, milleks oli Piret Kartuse eksklusiivne kaelaehe. Suur aitäh Piretile, et ta oma tegemisitest suures maailmas rääkis, samuti Enele, fotograaf Erlendile, jumestajatele Christinele ja Gerlile ning Vene Söögitoa personalile! Fotod: Erlend Staub

14 fotot

Koerte Sügispäev

Koerterõivaste ja -aksessuaaride moe-show Tallinnas, Järve keskuses Ossu Lemmikloomapoe ees. Modellideks olid Chihuahua Sõprade Liidu sülekoerad, kes esitlesid Eesti koerterõivastetootja Cedrelle sooje kampsuneid ja ka toredat uudistoodet – koerakeste vihmakeepi.

68 fotot

CSL sõprade kohviõhtu

Meil oli tore õhtu, täname meie toetajaid firma Guerlain, Novella ja Cedrelle ning meie logoga toodete valmistajat Heli Takist. Koertele toimus sitsimisvõistlus mille võitis chihuahua Bonita. Sõime kooki ja jõime kohvi ning autasustatud said fotokonkursi võitjad.

36 fotot

Fotokonkursi “Olen naljakas” võidupildid

Chihuahua Sõprade Liidu Facebooki kontol toimunud väga tiheda konkurentsiga fotokonkursi “Olen naljakas” võidupildid.

3 fotot

BIG Match Show 2012

Pühapäeval, 7. oktoobril toimunud Baltikumi suurimal iga-aastasel heategevuslikul koertenäitusel BIG Match Show koguti koduta koerte toetuseks 2682 eurot, mis on näituse kaheksa-aastase ajaloo jooksul suurim kogutud summa.

27 fotot

Koertemood 2012

Meeleolukas moeõhtu toimus Solarise Keskuse Aatriumis 12. septembril 2012. Koermodellid esitlesid sooje Cedrelle kampsuneid ja Arteljee vihmakeepe ning muid vajalikke tarvikuid Pinky Koerapesalt. Autasustati fotokonkursi Suvekoer 2012 võitjaid.

86 fotot

Trikikool 2012

Trikikool oli algselt mõeldud ainult chihuahuadele, kuid huvi hakkasid tundma ka teiste tõugude omanikud. Niisiis otsustasime lubada meiega koos trenni tegema sõbralikke sülekoeri ka teistest tõugudest.

40 fotot

Suvekoer 2012 võidupildid

Chihuahua Sõprade Liidu ja Cedrelle poolt korraldatud fotokonkursi “Suvekoer 2012″ võidupildid.

4 fotot

Fotokonkursi Unimüts 2012 võitjate autasustamine

Chihuahua Sõprade Liidu poolt Facebookis korraldatud fotokonkursi “Unimüts 2012″ võitjate autasustamine kohvikus Fahle.

27 fotot

Chihuahua Sõprade Liidu poolt Facebookis korraldatud fotokonkursi “Unimüts 2012″ võidupildid.

4 fotot

Meie poolt varem korraldatu

 • Viimati lisatud albumid
 • Viimati lisatud artiklid
  VIDEO: Chihuahuade trikid
  Valmis meie uus trikivideo!...
  Koerte tort “Kennu”
  Vaja läheb: 1.5 kg öko-lamba(hakk)liha 0.5 kg öko-veise(hakk)liha 0.5 kg öko-kanamaksa 3 suuremat talumuna Võta suurem ...
  Agressiivsed herilased ründavad koeri!
  Oivaliselt lõhnav ja värvikirev südasuvi oma lillerohkusega meelitab õue meid ja meie lemmikuid. Koos aasal joostes, ...
 • Saagem sõpradeks
 • Meie toetajad


 • Meie toetame
 • Meie liikmelisus
 • Chihuahua Sõprade Liit | Registrikood: 80343122 | Telefon: (+372) 503 7388 | E-post: info@chihu.ee | a/a: 221056303035 Swedbank