Chihuahua Sõprade Liit Facebookis
Chihuahua Sõprade Liit Twitteris

Galerii

Päkapiku mängutund 2022

Päkapiku mängutund toimus 18.12.2022 suures PetCity trennisaalis! Uskumatu, kuid tõsi - peole tuli kokku 42 väikesekasvulist koera! Nii suurelt ja koerarohkelt ei ole me veel seda armsat jõulukoosviibimist läbi viinud.

72 Photos

Halloweeni pidu restoranis Elsa

Fotod: Aivar Pärtel

50 Photos

Trikikoerte sügismatk

Fotod: Jane Faizullin

137 Photos

Jaanuarikuu sülekoerte mängutund

Jaanuarikuu sülekoerte mängutund oli maast laeni ja seinast seina pisikesi koerakesi täis. Usute või mitte, aga kokku oli selles trennisaalis 22 koera! Eriti tore oli see, et kaks neist olid eelmise aasta lõpus Sillamäelt päästetud chihuahuad, kes olid omale päris kodud ja päris omanikud saanud.

80 Photos

CSL trikikooli talvepäev ja Lotte 7. sünnipäev

Chihuahua Sõprade Liidu sülekoerte trikikooli talvepäev toimus sellel aastal Eesti Vabaõhumuuseumis. Juba traditsiooniks saanud koerte kelgutamise võistluse võitis Caramell koos perenaise Liinaga, teise koha said Minni ja Ene! Võib südamerahuga kinnitada, et kõik ülejäänud ekipaažid jäid kolmandaks - nii tasavägine oli lõpp finišis.

111 Photos

Trikikooli jõulupidu 2021

Suured tänud Kaerajaani toredale personalile, kes meie jaoks ruumi seadis ja maitsva toidu valmistasid! Fotod: Aivar Pärtel

34 Photos

Halloweeni pidu Viikingite Külas

Reedel kogunes hirmu- ja õudustepeole lõbus metsaliste kamp Viikingite küla Sõdalaste saali. Lauad olid heast ja veel paremast lookas. Koertele valmis Augusto ja Kennu ahjus põrgumaius "Tige vasikas kõrvitsas uppunud kanavarvastega". Ütleme nii, et koerte tordi iga tükikene sõitis megakiirusel otse koerte kõhtu.

60 Photos

Selle sügise esimene sülekoerte trikitrenn

Maiused ja preemiad tulid sellel korral väikesekasvulistele koertele mõeldud koeratoidutootjalt Specific.

43 Photos

Mathilda-Rosalie 14. sünnipäev Anija mõisakohwikus

Koos oma parimate sõpradega tähistas chihuahua Mathilda-Rosalie oma väärikat 14. sünnipäeva Anija mõisakohwikus.

53 Photos

Augusto 12. ja Carameli 5. sünnipäev

Üle hulga aja saime taas suurema sünnipäevapralle maha pidada! Meie armas Caramel sai 5-aastaseks ja härra Augustol täitus 12 aastat. Sellel korral tähistasime tähtsat sündmust rohelusse mattuvas Clos Resto suveaias.

54 Photos

Trikikooli jõulud vanalinnas

2020. aasta lõpetasime koertega üheskoos vanalinnas Raekoja platsi kuuse all. Sealt edasi liikusime piparkooginäitusele Piparkoogimaania ja väikesele koosistumisele koerasõbralikku kohvikusse POMO. Selle aasta viimases trennis said trikikoerad kingitusteks käpavaha ja šampooni Frantsilalt ja maiustasime Levier piparkookidega.

83 Photos

Kutsikate eelkool

Kutsikate eelkool vaid sülekoertele toimub viiel järjestikusel teisipäeval. Treener Krista Laanet õpetab põhikäsklusi, teeb koti-, pesa- ja puuritrenni ning laseb pisikestel ka omavahel mängida.

23 Photos

Kennu 12. sünnipäev

Kaheksandal augustil tähistasime Kennu 12. sünnipäeva Haapsalus Müüriääre kohvikus. Kohviku lahke ja väga koerasõbralik personal oli pikka laua sättinud kaunile terassile. Sünnipäevalauda istus kaksteist koera koos oma perekondadega.

27 Photos

Trikikoer Minni viies sünnipäev

Trikikooli koerad kutsuti 26. juulil Minni viienda sünnipäeva peole. Veetsime toreda päeva Minni ilusas koduaias. Maiustada said koerad lihaka koertetordiga ja perenaised-peremehed istusid roosipõõsa all ning maiustasid Minni perenaise Ene poolt tehtud võrratute toitudega.

32 Photos

Sülekoerte mängutund 23. veebruaril

Meie sülekoerte mängutundi tuli sellel korral lustima 14 pisikest rõõmupalli. Viis uut mürajat said oma neli jalakest kuumaks traavida ja ennast korralikult ära väsitada teiste väikesekasvuliste koertega mängides.

57 Photos

Lemmikloomapäev Horteses

Aianduskeskus Hortes korraldas sõbrapäeval toreda Lemmikloomapäeva, kuhu meie trikikoerad Chihuahuade trikikoolist ja Koeruse trikikoerte grupist esinema kutsuti.

33 Photos

Sülekoerte mängutund 2. veebruaril

Uue aasta esimesse mängutundi tuli 14 koera, vanim neist 12,5 aastane ja noorim vaid kolmekuune. Koguni viis uut koera, kes ei ole varem meie seitse aastat kestnud mängutunnis käinud. Tore oli jälgida, kuidas koerad kiirelt kohanevad ja omale sobivaid mängukaaslasi leiavad.

56 Photos

Rongisõit vanalinnas

Chihuahuade trikikooli koerad ja nende omanikud kohtusid talvisel koolivaheajal vanalinnas, et üheskoos üks ütlemata lõbus ühisloksumine läbi teha.

39 Photos

Uue aasta möll Laitse Graniitvillas

Palju elevust tõi 14. detsembril Laitse Graniitvilla kaminasaalis toimunud Chihuahuade trikikooli ja Koeruse trikikoerte ühine aastavahetuse möll. 30 koera ja nende omanikud lustisid täiel rinnal Tauno Kangro suure kuuse ja sooja kamina ääres.

102 Photos

Sülekoerte mängutund 20. oktoobril

Pühapäevases mängutunnis oli väga nunnu olemine, kohal olid vanad olijad ja uued tulijad. Rõõmu taaskohtumisest tundsid nii koerad kui nende omanikud.

13 Photos

Esinemine Raasiku raamatukogus

Raasiku raamatukogus toimus 28. septembril Maal elamise päeva raames Lastehommik, kus meie trikikoerad said õpitut näidata.

17 Photos

Chihuahuade trikikooli kaheksanda hooaja avamine

Trikikooli kaheksas hooaeg algas tormiliselt, koerad olid elevil ja õnnelikud. Tuli nii uusi koeri kui ka neid, kes kaheksa aastat tagasi kooliteed alustasid.

9 Photos

Ekskursioon Palmse mõisas

Meie chihuahuade trikikooli koerad käisid Liipa talus esinemas. Koerakesed jooksid rada ja tegid trikke. Suurt rõõmu tundsid nad ka sellest, et kohtusid taas pärast mitu kuud kestnud suvevaheaega.

7 Photos

Kennu 11. sünnipäev

Meie kalli Kennu suur sünnipäev toimus armsate trenni- ja mängukaaslaste ning nende peredega Palmse kõrtsis.

13 Photos

Chihuahuad Palmse mõisa talutöödel

Chihuahuade trikikooli koerad tegid oma elu põnevaks ja otsustasid Palmse mõisa lehmadele talveks heina teha.

6 Photos

Esinemine Nautica keskuses

Ja jälle saame oma sabakesed uhkelt püsti tõsta, sest Chihuahuade trikikool käis stilist Ženja Fokini kutsel esinemas Nautica keskuses.

83 Photos

Chihuahua Mathilda sünnipäevapidu

Sünnipäev on üks tore päev, arvas Mathilda ja otsustas ühe korraliku peo maha pidada Tallinnast 100 kilomeetri kaugusel asuvas Kirna mõisas.

53 Photos

Kohvikukoolitus Pavlova kohvikus

14. aprillil toimus T1 keskuse teise korruse kohvikus Pavlova Cafe arvult viieteistkümnes koerte kohvikukoolitus.

13 Photos

Raamatu esitlus T1 Raamatukodus

14. aprillil toimus T1 Mall of Tallinn keskuses asuva Raamatukodu kaupluses raamatu "43 trikki koertele" esitlus ja koerte trikietendus. Koerad näitasid ka täiesti uusi trikke, mida me just trikikoolis harjutame.

55 Photos

Pärnu reis

Pärast esinemist Pärnu Kaubamajaka kliendipäeval teatas päevajuht Ženja Fokin, et trikikooli koerte perenaisi ootab preemiaks esinemise eest teisel korrusel uhke lõuna hiina restoranis Chopsticks!

18 Photos

Esinemine Pärnu Kaubamajakas

10. märtsil palus stilist Ženja Fokin isiklikult meie trikikooli koeri esinema Pärnu Kaubamajaka ostukeskuse kliendipäevale.

51 Photos

Raamatu esitlus Rahva Raamatus

Raamatu "43 trikki koertele" esitlus Rahva Raamatus.

81 Photos

Aianduskeskuse Hortes Lemmikloomapäev

Aianduskeskuse Hortes Lemmikloomapäev ja raamatu "43 trikki koertele" esitlus!

121 Photos

Trikikoerte uue aasta pidu 2019 - Eve Saar

Chihuahuade trikikooli uue aasta pidu toimus ostukeskuse T1 neljanda korruse idamaise restorani Gan Bei terassisaalis. Meie kallid ja tublid koerad said kingituseks Kristi Pragi poolt kootud soojad naturaalsest villast kampsunid ja omanikud CSL kalendri MUSIMOPSUD 2019.

38 Photos

Trikikoerte uue aasta pidu 2019 - Aivar Pärtel

Chihuahuade trikikooli uue aasta pidu toimus ostukeskuse T1 neljanda korruse idamaise restorani Gan Bei terassisaalis. Meie kallid ja tublid koerad said kingituseks Kristi Pragi poolt kootud soojad naturaalsest villast kampsunid ja omanikud CSL kalendri MUSIMOPSUD 2019.

85 Photos

Päkapiku mängutund 2018

Chihuahua Sõprade Liidu traditsioonilisse "Päkapiku mängutundi" kogunes 26 koera, et üheskoos kuuse all rõõmsalt lähenevaid jõule ja trikikooli jõuluvaheaja algust tähistada.

49 Photos

Novembrikuu mängutund

Novembrikuu mängutunnis oli koertekasvataja Ülle Tölpt, kes näitas kaasaegseid vahendeid, millega koertele pediküüri teha. Oli taas üks tore mängutund. Tänud omanikele, kes oma koerad mängima tõid!

21 Photos

Hooaja esimene sülekoerte mängutund

Selle hooaja esimene sülekoerte mängutund oli nii nagu arvasimegi - lustakas ja sündmusterohke. Kohtusid juba staažikad mängusõbrad ja esmakordselt mängutundi toodud karvakerad. Kohtume taas oktoobris.

24 Photos

Moeshow Buduaari turul

Meie väikesed modellid olid koos oma saatjatega taas pilgupüüdjad nädalavahetusel toimunud Buduaari turul. Kohtusime paljude Eesti staaridega ja koerad said palju kiitusi ja paisid.

222 Photos

Esinemine Kopra talus - Kenno Soo fotod

Veel mõned pildid WOW Events OÜkorraldatud Chihuahuade Trikikooli esinemisest Kopra talus. Fotod: Kenno Soo

24 Photos

Taasiseseisvumispäev Laidoneriga Viljandis

Oleme Viljadi lossimägedel kindral Laidoneri ausamba juures aurivis. Kinnitame, et oleme endiselt õpihimulised, sõnakuulelikud ja ustavad. Meie sirged seljad, suured silmad, kikkis kõrvad ja kaardus sabad on alati valmis kaitsma oma sõpru, pereliikmeid ja kallist kodumaad.

25 Photos

Esinemine Kopra talus

Chihuahuade trikikooli koerad paluti esinema Viljandimaal asuvasse Kopra tallu. Kutsujaks WOW Events OÜ. Tallinnast sõitsime varavalges välja bussiga, millel oli suur järelkäru, kuhu laadisime oma esinemisvahendid ja koertekärud.

48 Photos

Chihuahua Kennu 10. sünnipäev

Meie kallis Kennu sai 10-aastaseks. Juubelipeo pidasime Põhjaka mõisa aiaterrassil koos parimate sõpradega. Laulsime talle sünnipäevalaulu ja andsime üle kingitused, mis Kennule suurt rõõmu valmistasid. Koerad saavad väga hästi aru, kui tähelepanu just neile on suunatud, nii ka meie Kennu.

38 Photos

Carameli teise ja Augusto üheksanda sünnipäeva pidu

Kaks sünnipäeva korraga toimus 1. juulil Uuesalu peosaalis. Oma teist sünnipäeva tähistas kaunis Caramel ja juba üheksandat sünnipäevapidu pidas Augusto. Kohal olid nende mõlema parimad sõbrad oma peredega.

81 Photos

Chihuahuade trikikooli lõpupidu 2018

Selle hooaja viimane trikitund ja pidulik aktus tõi hellusepisara silma nii treenerile kui ka mitmele koeraomanikule. Meie trikikoerad said palju kiita, sest olid nad ju nii tublid uusi trikke õppima, rajal jooksma ja nuputamismänge lahendama.

141 Photos

Mathilda-Rosalie 11. sünnipäeva pidu

Kaunil suvepäeval 13. mail kogunesid Anija mõisa Mathilda-Rosalie parimad sõbrad ja nende pered, et tähistada väärikasse ikka jõudnud koeraproua sünnipäeva.

89 Photos

CSL Buduaari turul 2018

Selle kevade Buduaari turul olid Chihuahua Sõprade Liidu partneriteks Merikh, Nutikas Lemmik ja Donna Nordica. Moeshow algas Donna Nordica kaunite ja vallatute kleitidega. Järgnes skandinaavia disainer Hannele Meriki väga kvaliteetsete naturaalsest nahast kottide esitlus.

53 Photos

Koerad kodumaa sünnipäeval

Chihuahuade trikikooli koerad kodumaa sünnipäeval. Fotod: Martin Ilustrumm

21 Photos

Chihuahuade trikikool Rucolas

Kui teile tundub, et meil mitte midagi ei toimu, siis midagi meil ikka toimub :D. Chihuahuade trikikooli ühine lõuna Rucola bistroos. Maitsev toit, meeldiv teenindus ja koerasõbralikkus pealekauba.

4 Photos

Esimeste trikikooli õpilaste taaskohtumine

Emotsiooniderohke taaskohtumine! Pea kuus aastat tagasi alustas esimest korda chihuahuade trikitrenn. Esimeses trennis olid kaks chihuahuat Mathilda ja Augusto ning taksikoer Edmund :) . Esimeses trikitrennis oli meil üks poom, kaks hüppetakistust ja hularõngas. Paari kuu jooksul tuli huvilisi juurde: chihuahuad Carlos, Pinki, Ziara, Dixie ja Täps!

65 Photos

Esinemine Lasnamäe Centrumi ostuööl

Lasnamäe Centrumi ostuööle palus meie chihuahuade trikikooli koeri esinema Ženja Fokin isiklikult. Meie staarmodellid esitlesid Zoo Planet kaupluse koerte rõivamoodi ja tarvikuid.

20 Photos

Sülekoerte lustakas Päkapiku mängutund

Igal aasta korraldab Chihuahua Sõprade Liit koertele "Päkapiku mängutunni". Seda saame teha vaid oma lahketele toetajatele. Fotod: Aivar Pärtel.

82 Photos

Sülekoerte mängutund 2017/2018

Kahel korral kuus pühapäeva hommikul kell 12.00 korraldab Chihuahua Sõprade Liit sülekoertele mängutundi. See tunnike on koertele väga vajalik, siin saab mürada ohutult sama kasvu koertega.

7 Photos

Halloweeni trikitund

Chihuahuad pidasid trikitunnis korraliku Halloweeni peo maha. Kohal oli isegi Elvis Presley isiklikult. Chihud osalesid kõrvitsa veeretamise võistlusel ja said auhinnaks väga maitsvaid kingitusi :). Fotod: Grete Vaarmets

31 Photos

Sülekoerte mängutund 22. oktoobril

Kuigi ilm oli äärmiselt kaunis, kogunes mängutundi 16 koera. Nuusiti üksteise tagumikke, aeti ilusaid tüdrukuid taga, tormati ühest saali otsast teise ja kakati salaja laoruumi nurka.

6 Photos

Hooaja esimene sülekoerte mängutund

Selle hooaja esimesse mängutundi saabusid 15 õnnelikku koera. Taaskohtumine pani sabad rõõmsalt liputama ja vanad olijad nuuskisid uusi tulijaid. Esmakordselt tulid mängutundi Oliver, Morrys, Tommy ja Sonny. Toimus ka Koerte Riidekapikese Tuulutuspäev, nii saime koertele osta ja müüa, ning mõned esemed ka niisama ära anda.

39 Photos

Chihuahuade trikikool Uue Maailma päevadel

Chihuahuade trikikooli koerad esinesid koos Koeruse trikikoertega Uue Maailma päevade koertenäitusel. Preemiaks saime Koeruselt vahvad pluusid ja Magnum Veterinaarialt maitsvad konservid.

50 Photos

Koerad vanalinnatuuril

Eesti taasiseseisvumispäeva eel tegime oma kaunile vanalinnale tiiru peale. Peab nentima, et väikestel käpakestel ja kontskingadel oli raskusi munakiviteedel kiiruse hoidmisega. Kuna meie koerad on ju nii armsad, siis turistid ei vaadanud meid nähes enam ajalugu vanalinna seintelt, vaid silmi jagus ainult meie musirullidele.

32 Photos

Chihuahuad Pärnus

Ja siin on veel fotosid meie toredast Pärnu päevast Grete Vaarmetsalt. Aitäh sulle, armas Grete ;)

22 Photos

Koerte kohvikukoolitus Aleksandri pubis

Kaheksas koerte kohvikukoolitus toimus Aleksandri pubis Pärnus. Meie koertel on kohvikus käimine nii selge, et koolitust ei olnudki tarvis. Meie koerad teavad seda, et kohvikus lauale ei ronita, taldrikut ei lakuta ning haukuda ega mööda põrandat ringi joosta ka ei tohi.

22 Photos

Chihuahuade päev Pärnus

Teel Pärnusse peatusime Jaanihanso siidritalus. Lahke peremees rääkis meile siidritootmisest ja samas saime maitsvat kodumaist siidrit ka degusteerida. Kaunis Eestimaa loodus ahvatles meid põllule lillede ilu nautima ja kaunis Pärnu rand merd kaema.

42 Photos

Chihuahuade trikikooli esinemine Pärnu Keskuses

8. juulil sõitsime Pärnu Keskusesse. Meie koerad esitlesid lemmikloomakaupluse PetCity koerte rõivaid ja muid tarvilikke tooteid ostukeskuse külastajatele. Pärast moeetendust näitasid meie trikikooli koerad kõike seda, mida nad olid aasta jooksul chihuahuade trikikooli trennis õppinud.

49 Photos

Koerte sünnipäevapidu

Meie trikikooli neli koera pidasid ühise sünnipäevapeo. Neiud Opra ja Orsa said kaheaastasteks, Härra Kennu sai 9-aastaseks ja härra Augusto sai kaheksa-aastaseks. Sünnipäevapeol pakuti tõelisi delikatesse, mis koertel meele rõõmsaks ja kõhu punni tegid.

28 Photos

CSL Chihuahuade Trikikooli lõpuaktus

Sellel aastal õppis trikikoolis 41 sülekoera ja sellest tunneme me suurt rõõmu, et nii paljud koeraomanikud peavad koera koolitamist vajalikuks ka pärast kutsikakooli. Koerad õppisid nii trikke, rajajooksu, rulatamist kui ka nuputamismängude lahendamist.

23 Photos

Chihuahua Mathilda 10. sünnipäev

Meie liidu kõige väärikamas eas koer, Mathilda, pidas oma juubelipeo Peetri tuulikus. Meil oli tore sünnipäevapidu koos kallite külalistega. Mathilda sai palju kingitusi ja lilli ning eesseisvateks aastateks häid soove.

69 Photos

Moeshow Buduaari turul 2017

15. aprillil olime juba traditsiooniks kujunenud Buduaari turul moe-etendust tegemas. Sellel aastal tutvustas Chihuahua Sõprade Liit oma koostööpartneri, loomakaupluse Zookeskus OÜ, koerterõivaid ja -aksessuaare. Meie pisikesed modellid olid laval taas ilusad, julged ja tublid.

49 Photos

Märtsikuu mängutund

Märtsikuu mängutunnis kohtusid 20 pisikest koera. Viis neist olid esimest korda seltskonnas ja üks neist vaid neja kuu vanune chihuahuabeebi. Väga tore mängutund oli!

24 Photos

Agilitrick-raja võistlus

5. märtsil 2017 toimus koeraspordiklubi Koerus väikesekasvulistele koertele Agilitrick-raja võistlus. Chihuahuade trikikooli koertest oli võitjate esikolmik nii XS edasijõudnute kui ka algajate klassis ning lisaks teine koht ka SM algajate klassis.

58 Photos

Trikitrenn, Näpukese sünnipäevapidu ja vastlad

Eilses trikitunnis jooksid koerad viimast korda enne pühapäevast võistlust rada läbi. Pärast poolt tundi trenni järgnes meie trikikoera Näpukese kolmanda sünnipäeva pidulik vastuvõtt koos õnnitluste, kingituste ja ühise söömaajaga.

14 Photos

Esinemine Huvitavate Kohtumiste Klubis Keikael

Meie trikikooli kolm koera käisid 17. veebruaril esinemas trikisowga Keila kultuurimajas Huvitavate Kohtumiste Klubi "Keikael" üritusel. Meid ootas saalis 100 klubi liiget, kelle poolt oli meie koertele südamlik ja soe vastutõtt.

7 Photos

Karneval Loomad laudas - fotod: Meeli Laidvee

Siin on hoopis teistsugused toonid ja kaadrid :) Täname sind, Meeli, meie peole tulemast! Fotod: Meeli Laidvee

48 Photos

Karneval Loomad laudas - fotod: Erlend Štaub

Koertele valmistas ka sellel aastal tordi Ziara perenaine Maris. Inimloomadele oli maitsev buffeelaud. Julged, toredad ja vallatud kostüümid said premeeritud meie toetajate poolt.

64 Photos

Karneval Loomad laudas - fotod: Aivar Pärtel

Selle aasta karneval "Loomad laudas" tõi Vabaõhumuuseumi Kolu kõrtsi viiskümmend koerasõpra ja 38 koera, et alanud kukeaastat tähistada. Mängisime lõbusaid rahvalikke mänge ja muidugi oli ka koertele oma võistlus kiiruse ja nutikuse peale.

36 Photos

Päkapiku mängutund 2016 - Eve Saar

Täname Eve Saart meie päkapiku mängutundi jäädvustamast. Sellel korral oli kokku jõulumöllu tegemas koguni 37 koera. Mis meil muud kui rõõmu tunda ja tänada õnne, et kõik ka väiksesse treeningsaali ära mahtusid.

17 Photos

Päkapiku mängutund 2016 - Aivar Pärtel

Täname koeraspordiklubi Koerust peoruumi eest, mis sellel korral meile kingitusena tuli. Tänavu oli meie peol kolm fotograafi ja Aivar Pärteli fotod saabusid teisena.

33 Photos

Päkapiku mängutund 2016 - Erlend Štaub

Sellel aastal kogunes Päkapiku mängutundi koguni 37 väikest koera. Oma tooteid tutvustasid MERÏKH, Nutikas Lemmik ja meie uus koostööpartner Zookeskus OÜ, mis toob maale just väikeste koerte rõivaid ja tarvikuid.

56 Photos

Chihuahuade trikikooli esinemine PetCity jõuluturul

Jõuluaeg on käes ja meid paluti PetCity keskuse jõuluturul esinema. Sellel korral käisime kaheksa koeraga - Roosi ja Näpuke, Xsana ja Kuku, Mathilda ja Augusto ning Tiffany ja Happy. Turul pakuti palju erinevaid tooteid, mida oma lemmiku kingikotti pista.

42 Photos

Sülekoerte mängutund 2016/2017

Kahel korral kuus pühapäeva hommikul kell 12.00 korraldab Chihuahua Sõprade Liit sülekoertele mängutundi.

37 Photos

Chihuahuade trikikool 2016/2017

Trikitunnid toimuvad kahel korral nädalas teisipäeviti kell 19.30 ja pühapäeviti kell 12.00. Enamus trikitajaid on chihuahuad ja seetõttu on ka meie kooli nimeks Chihuahuade trikikool, see aga ei tähenda sugugi seda, et teistest väikestest tõugudest või segaverd koerad liituda ei saaks.

61 Photos

Selle hooaja esimene sülekoerte mängutund

Oh, sa poiss, nii palju koeri ei ole küll korraga enne mängimas käinud! 32 koera ja nende pered. Jooksmist, mängimist ja uusi tutvusi - just seda me koerad vajavad. Eelmise õppeaasta eest said tunnistused kätte meie trikikooli koerad ja nende omanikud.

37 Photos

Gessy käekottide moeetendus

Sellel aastal palus Gessy kotifirma meie koeraomanikel oma selle sügise uut toodangut esitleda. Selle firma kotid sobisid nii tütarlastele, neidudele, naistele kui ka väärikatele prouadele.

17 Photos

Moeetendus Buduaari turul 2016

Sellel aastal esitlesid 12 chihuahuade trikikooli koera Aianduskeskuses Hortes müüdavaid koerte rõivaid ja tarvikuid. Meie koerad kandsid nii mõnusaid trikoopluusikesi, vihmakeepe, sooje pusasid, sooje talveveste kui ka kauneid säravaid pärlikeesid.

25 Photos

Vihmavarjupiknik

Pikalt ette planeeritud rannapäev ja piknik said vihma tõttu täiesti teise lahenduse :D. Kuna pühapäeval sadas ja kohati lausa kallas taevast vett alla, pidime toreda rannaürituse ringi kolima Lauluväljakule, kuna lootsime laulukaare alt saju korral varju leida.

14 Photos

Trikikooli õpilaste tunnistuste kättesaamine

Üks õppeaasta on jälle läbi, tublimatest tublimad said kätte tunnistused eelmisel aastal õpitu kohta ja kingituseks väga eksklusiivse maiusekoti, et ka algaval õppeaastal oleks koht, kuhu trikkide eest preemiaid valmis panna.

24 Photos

Chihuahuade trikikooli suvepäev Haapsalus

Meie suvine bussireis Haapsallu oli väga tore, ilus ilm ja super reisiseltskond kroonisid seda päeva täiega. Külastasime koos koertega Kunstnik Ants Laikmaa majamuuseumit. Kuulasime juttu kunsti ja ajaloo kohta ning teise korruse kambrikeses ootas meie koeri ees elus kass, kes üllatusest susisema jäigi.

66 Photos

Koerte jalutusväljaku avamine

Tallinna Linnavalitsuse kutsel käis Chihuahuade trikikool avamas Mooni 30D tuliuut koerte jalutusplatsi. Tegime trikietendust ja katsetasimek oerteväljaku agilityrada, mis oli väga põnev.

41 Photos

Agilitrick tunnelivõistlus

Spordiklubis Koerus toimus Agilitrick tunnelivõistlus, meie chihuahuad ja puudel Hanni olid võitjad!

42 Photos

Käpakäik 2016

Chihuahuade trikikooli õpilased esinesid vanalinnas suurüritusel Käpakäik 2016. Kuumast suvepäevast hoolimata läks meie esinemine korda ja pealtvaatajad said näha suurejoonelist trikietendust koos Agilitrick raja läbimisega.

60 Photos

Selle hooaja viimane sülekoerte mängutund

Selle hooaja sülekoerte mängutunnid lõppesid lustaka mölluga Koeruse väliplatsil. Kokku külastas sellel hooajal mängutunde 54 õnnelikku koera, kelle omanikud leidsid aega, et oma kallist lemmikut rõõmustada.

45 Photos

Agilitrick 2016

22.märtsil toimus Koeruses suur väikeste koerte võistlus Agilitrick 2016. Võistlemas oli rekordarv koeri - 27! Meie trikikooli chihu Xana ja tema perenaine Romi tulid XS-klassis esikohale! Chihu Dixie ja tema perenaine Merilin XS-klassis teisele kohale! Meie puudlitüdruk Hanni võitis esikoha S-klassis!

31 Photos

Moeetendus Buduaari turul 2016

Meil on suur au olla juba mitmendat aastat Buduaari turu ühe populaarsema moeetenduse modellid. Sellel aastal esitlesime firma Donna Nordica kevadhõngulisi, värvikülluslikke ja särtsakaid ning ainulaadseid kleite.

56 Photos

Küüne- ja käpahoolduse koolitus

Mängutundi tuli nii uusi kui kogenud mürajaid. Sellel korral saime koerte küüne ja käpahoolduse presentatsiooni. Meie armas Roosi nautis käpahooldust mõnusalt kausis pikutades lausa 40 minutit järjest stoilise rahuga, super.

16 Photos

Sõbrapäeva moeetendus Horteses

Sõbrapäeval esitlesid Chihuahua Sõprade Liidu koermodellid Aianduskeksuses Hortes loomaosakonnas müügil olevaid koerte rõivaid, pesasid, koarakandekotte ja kaelarihmasid ning mütsikesi. Fotod: Eve Saar

23 Photos

Chihuahuade Trikikooli sõbrapäeva esinemine Horteses

Chihuahuade Trikikool esines aianduskeskus Hortes perepäeval. Meie pisikesed modellid kandsid Hortes lemmikloomaosakonnas müügil olevaid rõivaid, demonstreerisid koertekandekotte ja pehmeid pesasid. Esinesime ka trikikavaga ja koerad olid jälle väga tublid. Fotod: Eve Saar

23 Photos

Kaheksas sülekoerte kohvikukoolitus

Kaheksas sülekoerte kohvikukoolitus toimus kohvik-restoran Fahle veinitoas. Võib jälle uhkelt kinnitada, et chihuahuad ja pomeranianid on väga targad, sotsiaalsed ja intelligentsed koerad. Koolitus sujus ootuspäraselt ja omanikele jäi aega ka einestamiseks ja suhtlemiseks.

20 Photos

Chihuahuade Trikikooli esinemine Hortes perepäeval

Chihuahuade Trikikool esines aianduskeskus Hortes perepäeval. Meie pisikesed modellid kandsid Hortes lemmikloomaosakonnas müügil olevaid rõivaid, demonstreerisid koertekandekotte ja pehmeid pesasid. Esinesime ka trikikavaga ja koerad olid jälle väga tublid.

23 Photos

CSL uue aasta Karneval

Chihuahua Sõprade Liit pidas Nabala mõisas uue aasta karnevali. Peokülalisteks olid nelikümmend koera ja viiskümmend koerasõpra. Õhtut juhtis skandaalne kirjanik ja suur loomasõber Kati Saara Vatmann. Mustkunstnik Kevin Chris näitas külalistele imetrikke.

66 Photos

Esinemine Aianduskeskuses Hansaplant

Chihuahuade trikikooli koerad esinesid 13.12. 2015 lõbusa trikietendusega Aianduskeskuse Hansaplant külastajatele. Koerad olid väga tublid, trikid tulid hästi välja ja pealtvaatajad tegid meile suure aplausi.

23 Photos

CSL trikikooli kohtumisõhtu jõuluvanaga

13.detsembril käisime Aianduskeskuse Hansaplant lummaval jõulumaal isiklikku tutvust tegemas jõuluvanaga. Koerad esiti küll natukene pelgasid seda karvast taati, aga kuna jõuluvana koeri ei kartnud, kutsus ta nad kõik oma sülle istuma ja juttu ajama. Nii sai iga koer oma kingisoovi ka talle kõrva sosistada.

16 Photos

Pet City avamine

11. detsembril 2015 avati Baltimaade suurim loomakeskus Pet City XL lemmikloomakeskusTallinnas. Meie liidu koermodellid said vastutusrikka ülesande teha moeetendus loomakeskuse kaupluses müüdavatest koerte rõivastest ja aksessuaaridest.

24 Photos

Päkapikumängutund 2015

Traditsioonilisele iga-aastasele päkapikumängutunnile kogunes kolmkümmend pisikest koera. Sagimist, sebimist, nuusutamist, mängimist ja jooksmist jagus kaheks tunniks. Koerad maiustasid keedetud küülikusüdametega.

50 Photos

Moeshow Buduaari turul

Chihuahua Sõprade Liidu ja naisterõivaste tootja Donna Nordica ühine moeetendus toimus 20.septembril Saku suurhallis aset leidnud Buduaari turu suurel laval.

44 Photos

CSL Uue Maailma Tänavafestivalil - fotod: Eve Saar

5.septembril osalesime esmakordselt Uue Maailma Tänavafestivalil. Festivalil oli avatud Loomasõbra kohvik, mida korraldasid chihuahuad Roosi ja Näpuke oma perega. Chihuahuade trikikooli koerad näitasid pealtvaatajatele oma oskusi ja sõbraliku loomuga chihuahuad lubasid lastel omale ka pai teha.

45 Photos

CSL Uue Maailma Tänavafestivalil - fotod: Aivar Pärtel

5.septembril osalesime esmakordselt Uue Maailma Tänavafestivalil. Festivalil oli avatud Loomasõbra kohvik, mida korraldasid chihuahuad Roosi ja Näpuke oma perega. Chihuahuade trikikooli koerad näitasid pealtvaatajatele oma oskusi ja sõbraliku loomuga chihuahuad lubasid lastel omale ka pai teha.

18 Photos

Chihuahuakooli piknik Pirital

Trikikooli koerad ja nende omanikud nautisid suveõhtut Pirita rannas. Einestasime üheskoos, päike särtsus, laine laksus, tuul rebis kübaraid ning sasis koerte kasukaid. Koerad polnud mõnda aega kohtunud ja "juttu" neil omavahel jagus.

73 Photos

Chihuahuade rannasport

Kuna suvel me saalitrenne ei tee, proovisime uusi takistusi hoopis Pirita rannas. Sportimas käisid chihuahuad Näpuke, Roosi, Ziara, Mathilda, Augusto, Cedric, Ricardo, Pluuto ja Tiffani.

11 Photos

Chihuahua Sõprade Liidu suvepidu 2015

Alustasime pidu aktusega, kus chihuahuade trikikooli õpilased said kätte oma tunnistused, omanikele oli tänuks koera koolitamise eest meie liidu logoga eksklusiivne poekott, koerad said aga kristallidega kaunistatud liidu logoga helkuri, mida saab koerakotile kinnitada väikese hõbedase ketiga.

119 Photos

Kohvikukoolitus ja jalutuskäik Löwenruh pargis

Sellel korral tuli kohvikukoolitusele 23 koera, kellest vaid kolm ei olnud kohvikukoolitusel varem osalenud. Koerad on targad ja nii sai ka neil kolmel kiiresti selgeks, kuidas meie neilt käitumist ootame. Kohvikus ei saa laualt süüa, ei tohi haukuda ja peab rahulikult ootama, kuniks perenaine einestab.

80 Photos

Koerte kohvikukoolitus Löwenruh restoranis

8. juulil toimus kuues sülekoerte kohvikukoolitus Löwenruh restorani terrassil. Koeri tuli koolitusele kokku 25, suurem osa endest olid juba kogenud kohvikukülastajad ja oskasid just nii käituda, kuidas meie, inimesed, neilt seda ootasime.

39 Photos

CSL Löwenruh pargis

23 chihuahuat, pomeranian ja neljakuune yorki tegid üheskoos toreda jalutuskäigu kaunis pargis. Ilm oli küll eestimaiselt vihmane ja jahe, kuid see koerte kohtumisrõõmu ei rikkunud. Kaunid fotod tegi Aivar Pärtel

38 Photos

Esimene miniagility võistlus Koeruses

2. juunil toimus esimene miniagility võistlus Koeraspordiklubis Koerus. Võistlema oli tulnud kokku 19 koera. Võisteldi kahes grupis turjakõrguse järgi: xs klassis kuni 23 cm ja s klassis kuni 40 cm.

159 Photos

Tallinna päev Politseipargis

Chihuahuade trikikool paluti esinema Tallinna päevale uuendatud koerteaedikusse Politeipargis. Meie trikikoerad esitlesid aedikusse paigaldatud agility tõkkeid. Võtsime kaasa ka enda trenni tarbeks ehitatud trikiraja ja mitmeid muid toredaid väikeseid trikivahendeid.

55 Photos

Cedrelle moedemonstratsioon Kaubamajakas

Kaubamajaka Ostukeskuses toimus 11.04.2015 Ostupromenaad, kus Chihauahua Sõprade Liidu esimodellid esitlesid Cedrelle uusi ja moekaid tooteid Pärnu moehuvilistele. Päevajuhiks oli muidugi meie suur sõber Ženja Fokin! Catwalkil kõndisid Roosi, Näpumees, Augusto, Dixie, Nero, Happy ja tore puudlineiu Hanni.

24 Photos

Koerte kohvikukoolitus Kaubamajakas

11.04.2015 toimus kolmas koerte kohvikukoolitus, sedakorda Pärnus Kaubamajaka ostukeskuse teise korruse restoranis Chopsticks. Koerad õppisid kiiresti selgeks, et laualt toitu ei saa, haukuda ei tohi ja istuma peab viisakalt kotis seni, kuni perenaised on kõhud täis söönud. Täname lahkeid teenindajaid meie koeri oma restoranis kostitamast!

10 Photos

Chihuahuade trikikooli esinemine Kaubamajakas

Meie liidu Chihuahuade trikikool paluti 11.04.2015 esinema Pärnu Kaubamajaka ostukeskuse külastajatele. Oma oskusi näitasid Roosi, Näpumees, Augusto, Täps, Neero, Happy, Dixie ja tubli Toy puudel Hanni.

26 Photos

Chihuahuade trikishow Buduaari turul

Chihuahuade trikikooli õpilased paluti 11.03.2015 esinema Buduaari Turu külastajatele. Kuigi Saku Suurhallis oli vali muusika ja palju külastajaid, said tublid koerad esinemisega punasel vaibal hakkama. Sellel korral astusid üles Pepito, Augusto, Aston, Hanni, Dixie, Bella, Näpumees, Happy ja Coco.

20 Photos

Kotis püsimise koolitus

21. veebruaril toimus sülekoerte kotis püsimise koolitus. Koolitus on üks osa sõnakuulelikkuse treenimiseks. Rahulikult kotis püsimine on vajalik turvaliselt koeraga koos liikumisel. Nii pääseme koos lemmikuga pea kõikjale. Kui koer õpib oma kotti pesaks pidama, on reisidel väga mugav nii koeral kui ka omanikul.

8 Photos

BPW Tallinna klubi sülekoerte mängutunnis

Meie sülekoerte mängutunnis olid külas BPW Tallinna klubi liikmed ja nii saigi meid sellel korral päris palju. Koertel oli rõõmu kuhjaga. Uutest huvilistest oli sellel korral mürama tulnud koguni neli koera, kellest kolm olid kusikad. Fotod: Eve Saar

53 Photos

Tibikoerte Aastavahetuse Pralle

Täname tulemast meie pöörasele stiilipeole armsate koerte omanikud ja vabandused nende ees, kes sellel korral peole ei pääsenud. Fotod: Erlend Štaub.

89 Photos

Koertemood 2014

Heategevuslik moeshow “Koertemood 2014″, millega koguti raha metsloomade ja -lindude taastusraviks vajalike puuride ostmiseks. Fotod: Aivar Pärtel

92 Photos

Uue Maailma Kultuursete Koerte näitus

Meie tublid koerad käisid 06. septembril esinemas Uue Maailma Kultuursete Koerte näitusel. Esitlesime Cedrelle uut sügismoodi trikke tehes. Trikkidega esinesid Täps, Dixie, Carlos, Bella, Roby, Mathilda ja Augusto. Moelaval kõndisid ka pisikesed Tiffani ja Näpumees.

25 Photos

Aiapidu Kõltsu mõisas Fotod: Erlend Štaub

3. juulil toimus kaunis Kõltsu mõisa aias pidulik aktus. Tunnistuse ja eksklusiivse trennikoti sai 44 koera, kelle omanikud neid meie liidu trennidesse aasta jooksul toonud olid. Tähistasime oma teist tegevusaastat ja jagasime tänukirju meie tegevust toetavatele inimestele ja ettevõtetele.

140 Photos

Aiapidu Kõltsu mõisas Fotod: Eve Saar

3. juulil toimus kaunis Kõltsu mõisa aias pidulik aktus. Tunnistuse ja eksklusiivse trennikoti sai 44 koera, kelle omanikud neid meie liidu trennidesse aasta jooksul toonud olid. Tähistasime oma teist tegevusaastat ja jagasime tänukirju meie tegevust toetavatele inimestele ja ettevõtetele.

95 Photos

Lemmikule Kodu! Fotod: Martin Ilustrumm

14.06.2014 toimus Järve Keskuse õuealal suur heategevuslik ettevõtmine Lemmikule kodu. Ka meie liidu koerad koos omanikega said oma panuse anda.

123 Photos

Lemmikule Kodu! Fotod: Eve Saar

14.06.2014 toimus Järve Keskuse õuealal suur heategevuslik ettevõtmine Lemmikule kodu. Ka meie liidu koerad koos omanikega said oma panuse anda.

21 Photos

Chihuahuade esinemine Raekoja platsil

24.05.2014 esinesid meie chihuahuade trikikooli tublid koerad Raekoja platsil selgeksõpitud trikkidega. Vaatama oli tulnud meid hulk loomasõpru ja huvilisi. Lavashow'd pakkusid chihuahuad Carlos, Happy, Bella, Bosse ja Augusto. Appi tuli ka tubli taksikoer Spice. Täname meid toetama tulnud sõpru. Pildistas Kristelle Sööt-Kajo.

26 Photos

Chihuahuade trikitund

Iga kuu esimesel teisipäeval koguneb 10 chihuahuat trikke õppima. Tund kestev trenn on aktiivne õpe koos pisikeste pausidega, mil koerad saavad omavahel mängida ja omanikud suhelda. Õpe on suunatud alustavale trikiõppijale, kuid soovi korral saavad meil ka varem õppinud koerad tulla selgeks õpitud oskusi lihvima.

100 Photos

Keila SOS Lastekülas

2. veebruaril sõitis Chihuahua Sõprade Liidu Koerte Showtrupp Keila SOS Lastekülla. Koerad esinesid lastele läbides minitakistuste raja ja näidates selgeksõpitud trikke. Koerad olid väga tublid, hoolimata sellest, et ruum oli võõras ja saalis oli palju lapsi.

49 Photos

Pühapäeva hommik astroloogiga

Pühapäev chihude ja astroloogiga. Osalesime ülipõnevas astroloogilises uurimuses, Eesti Astroloogide Liidu liige Kristelle Sööt Kajo uuris koerte astroloogilise sünnikaardi koostamise peenmotoorikat.

13 Photos

Koerte Showtrupp

Chihuahua Sõprade Liidul on suur rõõm teada anda, et meie sülekoerte mängutunnist on välja kasvanud grupp koeri, kelle trikitegemise võimed, nutikus ja osavus olid inspiratsiooniks panna kokku eraldi koos treeniv "Koerte Showtrupp".

28 Photos

Stiilipidu Inglid ja Põrgulised

Nii vägevat pidu pole meil enne olnud! Kostüümides koerad ja ka omanikud olid stiilselt mustas-valges ning ingleid ja põrgulisi oli ka nende seas.

214 Photos

BIGBANK Match Show 2013

Chihuahua Sõprade Liidu koerad olid modellideks Cedrelle moeetendusel. Aitasime show'ga toetada kodu- ja peremeheta loomi. Meie liit lõi sponsorina kaasa BIGBANK Match Show'l juba teist aastat.

20 Photos

Isetehtud koerterõivaste konkursi võitjad

Chihuahua Sõprade Liidu Facebooki kontol toimunud isetehtud koerterõivaste konkursi võitjad ja auhinnad.

5 Photos

Koertemood 2013

10. septembril toimus Solaris Keskuse Aatriumis juba teist aastat heategevuslik moeshow "Koertetemood 2013". Ürituse jooksul kogus Eestimaa Loomakaitse Liit raha haigete kutsikate raviks Loomade Kiirabi Kliinikus. Õhtut juhtis Ženja Fokin.

131 Photos

Sülekoerte Suvepidu

Sülekoerte suvepidu ja esimese hooaja mängutunni lõpuaktus toimus Üksik Rüütel kalasaalis. 29 tublit koera said tunnistuse mängutunnis osalemise kohta. Neist 7 koera pärjati tiitliga Nutikas Koer ja nende peremehed tiitliga Super Koeraomanik.

154 Photos

Aivar Pärteli pildid sülekoerte mängutunnist

Mängutund oli algselt mõeldud ainult chihuahuadele, kuid huvi hakkasid tundma ka teiste tõugude omanikud. Niisiis otsustasime lubada meiega koos trenni tegema sõbralikke sülekoeri ka teistest tõugudest.

71 Photos

Moeöö Trendikas Minnis

Meie liidu chihuahuadel oli suur au osaleda Trendika Minni kaupluse moeööl koos imekaunite modellidega moeetendusel. Koerad kandsid pehmeid ja värvikaid Cedrelle kampsuneid ja praktilisi vihmakeepe. Meie pisikesed modellid olid väga tublid ja poseerisid meeleldi ka fotograafile. Täname toreda õhtu eest!

72 Photos

Koerte Pidu

Chihuahua Sõprade Liidu esimene sünnipäev 4. mail Tallinnas Maarjamäel asuvas Orlovi lossi kaminasaalis. Koertel oli oma mängumaa, kus ohjeldamatult hüpata ja joosta, nuputada ning turnida. Omanikel oli aga suurepärane võimalus müüa või vahetada enda lemmikule mitte enam vaja minevaid esemeid.

112 Photos

Lumenina 2013 võitjate autasustamine

Fotokonkursi "Lumenina 2013" võitjate autasustamine restoranis Sushi Cat. Täname Novellat, niilodesign'i ja Sushi Cat'i!

19 Photos

Sülekoerte mängutund

Mängutund oli algselt mõeldud ainult chihuahuadele, kuid huvi hakkasid tundma ka teiste tõugude omanikud. Niisiis otsustasime lubada meiega koos trenni tegema sõbralikke sülekoeri ka teistest tõugudest.

167 Photos

Fotokonkurss Lumenina 2013 võidupildid

Chihuahua Sõprade Liidu Facebooki lehel korraldatud fotokonkursi "Lumenina 2013" võidupildid.

3 Photos

Talvine iluõhtu

Talvise Iluõhtu raames andsime üle auhinnamängu auhinna, milleks oli Piret Kartuse eksklusiivne kaelaehe. Suur aitäh Piretile, et ta oma tegemisitest suures maailmas rääkis, samuti Enele, fotograaf Erlendile, jumestajatele Christinele ja Gerlile ning Vene Söögitoa personalile! Fotod: Erlend Staub

14 Photos

Koerte Sügispäev

Koerterõivaste ja -aksessuaaride moe-show Tallinnas, Järve keskuses Ossu Lemmikloomapoe ees. Modellideks olid Chihuahua Sõprade Liidu sülekoerad, kes esitlesid Eesti koerterõivastetootja Cedrelle sooje kampsuneid ja ka toredat uudistoodet – koerakeste vihmakeepi.

68 Photos

CSL sõprade kohviõhtu

Meil oli tore õhtu, täname meie toetajaid firma Guerlain, Novella ja Cedrelle ning meie logoga toodete valmistajat Heli Takist. Koertele toimus sitsimisvõistlus mille võitis chihuahua Bonita. Sõime kooki ja jõime kohvi ning autasustatud said fotokonkursi võitjad.

36 Photos

Fotokonkursi “Olen naljakas” võidupildid

Chihuahua Sõprade Liidu Facebooki kontol toimunud väga tiheda konkurentsiga fotokonkursi “Olen naljakas” võidupildid.

3 Photos

BIG Match Show 2012

Pühapäeval, 7. oktoobril toimunud Baltikumi suurimal iga-aastasel heategevuslikul koertenäitusel BIG Match Show koguti koduta koerte toetuseks 2682 eurot, mis on näituse kaheksa-aastase ajaloo jooksul suurim kogutud summa.

27 Photos

Koertemood 2012

Meeleolukas moeõhtu toimus Solarise Keskuse Aatriumis 12. septembril 2012. Koermodellid esitlesid sooje Cedrelle kampsuneid ja Arteljee vihmakeepe ning muid vajalikke tarvikuid Pinky Koerapesalt. Autasustati fotokonkursi Suvekoer 2012 võitjaid.

86 Photos

Trikikool 2012

Trikikool oli algselt mõeldud ainult chihuahuadele, kuid huvi hakkasid tundma ka teiste tõugude omanikud. Niisiis otsustasime lubada meiega koos trenni tegema sõbralikke sülekoeri ka teistest tõugudest.

40 Photos

Suvekoer 2012 võidupildid

Chihuahua Sõprade Liidu ja Cedrelle poolt korraldatud fotokonkursi “Suvekoer 2012″ võidupildid.

4 Photos

Fotokonkursi Unimüts 2012 võitjate autasustamine

Chihuahua Sõprade Liidu poolt Facebookis korraldatud fotokonkursi “Unimüts 2012″ võitjate autasustamine kohvikus Fahle.

27 Photos

Chihuahua Sõprade Liidu poolt Facebookis korraldatud fotokonkursi “Unimüts 2012″ võidupildid.

4 Photos

Meie poolt varem korraldatu

 • Tule trenni!
  Koerte trennid
 • Viimati lisatud albumid
 • Viimati lisatud artiklid
  VIDEO: Chihuahua Augusto trikirajal!
  Selles videos jookseb 13-aastane chihuahua Augusto läbi sülekoertele mõeldud agility rada. Talle on toeks sõbrad Roosi ...
  Kuidas aastavahetuse ilutulestik lemmikuga üle elada?
  Aastavahetuse ilutulestik võib olla inimeste jaoks ilus vaatepilt, ent sähviv valgus ja vali müra ei ole ...
  VIDEO: Pall pole prügi
  Chihuahua Sõprade Liidu trikikoerad Mathilda, Roosi, Minni, Ixsana, Caramell, Augusto, Kuku ja Näpukene said oma panuse ...
 • Saagem sõpradeks

 • Raamat “43 trikki koertele”
  Raamat "43 trikki koertele"
 • Meie toetajad
 • Meie toetame
 • Meie liikmelisus
 • Chihuahua Sõprade Liit | Registrikood: 80343122 | Telefon: (+372) 503 7388 | E-post: info@chihu.ee | a/a: 221056303035 Swedbank