Chihuahua Sõprade Liit Facebookis
Chihuahua Sõprade Liit Twitteris
Chihuahua Sõprade Liit Instagram

Nutikas Lemmik

1. apr., 2015

Nutikas LemmikTähtede Poole OÜ tegeleb lemmikloomi arendavate mänguasjade müügiga. Nina Ottosson tooteid hakati Eestisse tooma 2009. aastal eesmärgiga muuta Eesti koerte elu nauditavamaks ja lihtsustada koeraomaniku tööd koera treenimisel. Tooted jõudsid Eestisse tänu kahele noorele koeraomanikule, kellel on Jack Russell terjer. Tarnimine Eestisse sündis puhtalt nende isiklikust vajadusest pakkuda oma koerale ajutrenni lihtsal viisil. Kuna Eestist selliseid arendavaid tooteid senini poodidest ei leidunud, tundsid nad kohustust tutvustada tooteid ka teistele koeraomanikele ja varustada eestlasi nende geniaalsete mänguasjadega. 2015.a. vahetus edasimüüja.

Tegeleme tunnustatud Rootsi koeraspetsialisti ja arendavate mänguasjade idee autori Nina Ottossoni (tooted alates 1993. aastast) mänguasjade müügiga. Lelude eesmärk on arendada koera (samuti kassi, jänese, merisea või muu lemmiklooma) mõtlemist positiivsel ja harival meetodil.

Arendavaid mänguasju soovitavad koerapsühholoogid, veterinaarid, treenerid ja koeraomanikud üle terve maailma. Tooted on pidevas arengus ja professionaalne meeskond teeb järjepidevalt tööd uute ideede ja lelude loomiseks. Arendavad mänguasjad on loodud nii, et koer peab töötama oma ajuga ja lahendama probleeme erinevatel viisidel, otsides peidetud maiust. Kõik koerad peavad kasutama oma aju, et püsida tervena. Kui me ei paku oma koerale piisavalt tegevust, otsivad koerad endale sageli ise huvitavat tegevust, mis tihti koeraomanikule ei meeldi, näiteks närimine, muutumine agressiivseks või hüperaktiivseks. Arendavad mänguasjad on väga head ka juhtudel, kui koer ei saa mingil põhjusel vabalt liikuda, näiteks vigastuse korral.

Aju trenn nende mänguasjadega sobib kõigile koertele – noortele ja vanadele, suurtele ja väikestele. Arendavad mänguasjad muudavad lemmikuga veedetud aja rahuldust pakkuvaks, lõbusaks ja kasulikuks.

Nina Ottosson kasutab toodete jaoks ainult parimaid materjale, arvestades nii keskkonnaga kui loomade turvalisusega. Plastmassist mängud ja mänguasjad ei purune kildudeks, on mürgivabad ja on läbinud FDA testid (sobilikud sööginõudeks). Pudust mängud on valmistatud “SVANEN” märgistusega loodussõbralikust puitlaastplaadist, mis tähendab, et ei ole lisatud formaldehüüdi, mis on muidu tavapärane sarnastel toodetel.

Vaata lähemalt:

www.nina-ottosson.ee
facebookpost Nutikas Lemmik

  • Tule trenni!
    Koerte trennid
  • Saagem sõpradeks

  • Raamat “43 trikki koertele”
    Raamat "43 trikki koertele"
  • Meie toetame
  • Meie liikmelisus
  • Chihuahua Sõprade Liit | Registrikood: 80343122 | Telefon: (+372) 503 7388 | E-post: info@chihu.ee | a/a: 221056303035 Swedbank